مقالات کانون ان.ال.پی

10 کاری که انسانهای موفق دوباره تکرار نمی کنند

10 کاری که انسانهای موفق دوباره تکرار نمی کنند

6 بازدید

وقتی انسانهای موفق را زیر نظر گرفتند به این نتیجه رسیدند که مسیر موفقیت را مرور می کنند و هرگز به روش قبل از آن بر نمی گردند.

 

 

10 کاری که انسانهای موفق دوباره تکرار نمی کنند.
 

هرگز برنگرد!!!! این یعنی چه؟
وقتی انسانهای موفق را زیر نظر گرفتند به این نتیجه رسیدند که مسیر موفقیت را مرور می کنند و هرگز به روش قبل از آن بر نمی گردند.

سالها پیش وقتی در تجارتی ورشکسته شده بودم مادرم جمله ای به من گفت: وقتی درس زندگی را خوب یاد بگیری هرگز به عقب بر نمیگردی

همیشه دوست داشتم بدانم کلید موفقیت انسانهای موفق چیست وچه مسیری آنها را در تجارت و روابط و زندگی موفق می کند؟ و شروع به تحقیق کردم.

هرچند زندگی و کار درسهای زیادی برای آموختن دارند اما 10 مورد از آنها بسیار مهمتر از بقیه هستند.

1-بازگشت به چیزی که کارساز نیست ممنوع: مانند کار یا رابطه ی ناموفق که به پایان رسیده است.

2- کاری را انجام دهید که برای شما ساخته شده است و هرکاری میکنیم از خود بپرسیم: آیا من برای اینکار مناسب ام؟ آیا این کار با ارزشهای من یکسان است؟اگر پاسخ منفی بود آن کار را انجام ندهید.

3-تلاش برای عوض کردن دیگران:وقتی به این نتیجه رسیدید که نمیتوان کسی را وادار به کاری کرد آنها را آزاد بگذارید تا خودشان با پیامدهای آن کار روبرو شوند.فراموش نکنید زمانیکه دیگران را آزاد میگذارید خود را نیز آزاد خواهی دید.

4-باور  اینکه همه را راضی نگه دارید: این غیر ممکن است که شما  همه را راضی نگه دارید.بهتر است انسانهای مفید زندگی را راضی نگه دارید.

5-انتخاب راه کوتاه و راحت به جای راه طولانی و پرمنفعت:زمانیکه می دانید چیزی را میخواهید که لازمه ی آن مسیر سختی دارد با آن مشکلی نخواهید داشت و قدم در آن راه میگذارید زیرا پایان سودمندی دارد

این یکی از تفاوتهای انسانهای موفق و ناموفق است.

درباره این مقاله نظر بدهید.
3.233.219.101
ارسال نظر
نظر در مورد این مقاله