مقالات کانون ان ال پی

فهرست عناوین  

10 کاری که انسانهای موفق دوباره تکرار نمی کنند

11 دی 1398
296 بازدید

وقتی انسانهای موفق را زیر نظر گرفتند به این نتیجه رسیدند که مسیر موفقیت را مرور می کنند و هرگز به روش قبل از آن بر نمی گردند.

10 کاری که انسانهای موفق دوباره تکرار نمی کنند.
 

هرگز برنگرد!!!! این یعنی چه؟
وقتی انسانهای موفق را زیر نظر گرفتند به این نتیجه رسیدند که مسیر موفقیت را مرور می کنند و هرگز به روش قبل از آن بر نمی گردند.

سالها پیش وقتی در تجارتی ورشکسته شده بودم مادرم جمله ای به من گفت: وقتی درس زندگی را خوب یاد بگیری هرگز به عقب بر نمیگردی

همیشه دوست داشتم بدانم کلید موفقیت انسانهای موفق چیست وچه مسیری آنها را در تجارت و روابط و زندگی موفق می کند؟ و شروع به تحقیق کردم.

هرچند زندگی و کار درسهای زیادی برای آموختن دارند اما 10 مورد از آنها بسیار مهمتر از بقیه هستند.

1-بازگشت به چیزی که کارساز نیست ممنوع: مانند کار یا رابطه ی ناموفق که به پایان رسیده است.

2- کاری را انجام دهید که برای شما ساخته شده است و هرکاری میکنیم از خود بپرسیم: آیا من برای اینکار مناسب ام؟ آیا این کار با ارزشهای من یکسان است؟اگر پاسخ منفی بود آن کار را انجام ندهید.

3-تلاش برای عوض کردن دیگران:وقتی به این نتیجه رسیدید که نمیتوان کسی را وادار به کاری کرد آنها را آزاد بگذارید تا خودشان با پیامدهای آن کار روبرو شوند.فراموش نکنید زمانیکه دیگران را آزاد میگذارید خود را نیز آزاد خواهی دید.

4-باور  اینکه همه را راضی نگه دارید: این غیر ممکن است که شما  همه را راضی نگه دارید.بهتر است انسانهای مفید زندگی را راضی نگه دارید.

5-انتخاب راه کوتاه و راحت به جای راه طولانی و پرمنفعت:زمانیکه می دانید چیزی را میخواهید که لازمه ی آن مسیر سختی دارد با آن مشکلی نخواهید داشت و قدم در آن راه میگذارید زیرا پایان سودمندی دارد

این یکی از تفاوتهای انسانهای موفق و ناموفق است.

مقالات مرتبط

موفقیت مالی 10 کاری که انسانهای موفق دوباره تکرار نمی کنند رمز موفقیت از نظر سقراط ارتباط موثر و موفقیت 1 ارتباط موثر و موفقیت2
درباره این مقاله نظر بدهید.
3.92.96.236
ارسال نظر
نظر در مورد این مقاله