مقالات کانون ان ال پی

عشق و رابطه و ان ال پی

11 دی 1398
418 بازدید

این مقاله مخصوص مجردهاست و در ادامه به روابط متاهلین هم میپردازیم. ما به این دنیا آمدیم تا زندگی کنیم و به رسالت خود بپردازیم و در این مسیر ازدواج و داشتن فرزند جزیی از تکامل است .

عشق و رابطه  و ان ال پی

سوالی که دایم در ان ال پی پرسیده میشود این است ( چه چیزی را میخواهی)؟

پاسخهایی که میدهیم نشاندهنده هدف اصلی ماست. 
ترجمه:سرکار خانم شایلی راحمی

این مقاله مخصوص مجردهاست و در ادامه به روابط متاهلین هم میپردازیم.

ما به این دنیا آمدیم تا زندگی کنیم و به رسالت خود بپردازیم و در این مسیر ازدواج و داشتن فرزند جزیی از تکامل است .

آیا با ان ال پی میشود به این عشق دست یافت ؟ پاسخ مثبت است . باید باور داشته باشی که امکان پذیر است و این اولین قدم برای پیدا کردن شریک زندگی است.

این مقاله تنها الفبای یافتن شریک زندگی را به شما نشان خواهد داد و اگر مایل به دانستن بیشتر در این مورد هستید منتظر مقاله ها های بعدی ما باشید.

مرحله اول

اولین قدم باورهای خود را چک کنید .اگر فکر میکنید نمیشود و امکان ندارد و .. پس مطمین باشید شما خود را لایق خوشبختی نمی دانید . 
بهتر است این افعال منفی را حذف کنید و باور داشته باشید که شما لایق شایسته ترین شریک زندگی هستید و بیرون از اینجا در جایی او هم منتظر شماست و این شدنی است .

من یک سوال میپرسم آیا انگیزه کافی برای شروع یافتن این عشق را دارید؟

مرحله دوم

از همین امروز ورزش را شروع کنید . پیاده روی. دوچرخه سواری . هر چه که دوست دارید ولی برای نیم ساعت هر روز این کار را انجام دهید.

به تغذیه خود برسید ،تغذیه مقوی و سالم.

در ظاهر خود تغییری ایجاد کنید مثلا بلوز رنگی بپوشید یا مدل موی خود را تغییر دهید.

مسیرتان را عوض کنید اگر همیشه از یک مسیر به محل کار یا دانشگاه یا ... میروید این بار خیابان را تغییر دهید این کارها باعث میشود تا شما قدرت تغییر را کم کم بدست آورید و اعتماد به نفس کافی بگیرید.

مرحله سوم

سوال همیشگی در ان ال پی ... شما واقعا چه چیزی میخواهید؟

آیا میدانید مرد ایده ال شما یا زن ایده ال شما چه مشخصاتی باید داشته باشد ؟ آیا میدانید که تعطیلات خود را به چه صورت سپری میکنید؟ کارهای منزل با چه کسی است ؟ و ....

حتی از نظر ظاهری و اخلاقی چه معیارهایی دارید؟ همه را یادداشت کرده و 10 معیار برتر را علامت بزنید.

شما نیاز دارید تمامی این موارد را بنویسید و حتی تصویر شریک زندگی خود را روی کاغذ بکشید همان طور که مجسم میکنید حتی اگر نقاشی بلد نیستید . در ان ال پی هر چقدر بیشتر به جزییات پرداخته شود بهتر نتیجه خواهید گرفت.

مرحله چهارم

شما باید ارتباطات خود را گسترش دهید . وارد اجتماع شده . کلاسهای مختلف بروید  مهمانی ها را شرکت کنید با تورهای مسافرتی به شهرها ی مختلف بروید. تا در اجتماع نباشید دیده نمیشوید. با نوشتن معیارهای خودتان در مرحله قبلی این مرحله خیلی آسان تر میشود چون شما به واقع میدانید به دنبال چه هستید.

مرحله پنجم

تصویر سازی ذهنی انجام دهید .در یک لحظه تصور کنید او در حالی که میخندد به طرف شما آمده و شما را به دوستی قبول کرده و با شما صحبت میکند. تصور کنید او را میخندانید و با همدیگر لحظات خوشی را میگذرانید و از با هم بودن لذت میبرید.

مرحله ششم

وقتی کسی را ملاقات میکنید مهمترین زمان همان لحظه دیدار است که آیا شما انرژی خوبی نسبت به خودتان دارید یا خیر . دقت کنید انرژی خوب نسبت به خودتان داشته باشید در غیر اینصورت این ملاقات هیچوقت به عشق ختم نخواهد شد.

مرحله هفتم

حتما لبخند بزنید . لبخند نشانه احترام و داشتن احساس خوب به خودتان و دادن احساس خوب به دیگران است.

مقالات مرتبط

عشق و رابطه و ان ال پی ان ال پی چیست؟ پالو آلتو و ان.ال.پی ( توسط سهیلا سروش نیا) كاربرد علم ان . ال . پي . و اناگرام و علوم نوين در زندگی (توسط امیرحسین غروی یکتا) تاریخچه ان ال پی
درباره این مقاله نظر بدهید.
3.92.96.236
ارسال نظر
نظر در مورد این مقاله