دوره آموزشی هیپنوتیزم پیشرفته

دوره آموزشی هیپنوتیزم پیشرفته | کانون ان ال پی ایران
مدرس
روزهای برگزاری
قیمت
پیش پرداخت
ثبت نام
دکتر کوروش معدلی
-
3,900,000 تومان
پیش پرداخت: 400,000 تومان
جهت پیش ثبت‌نام ابتدا لازم است وارد شوید.

 

هیپنوتیزم یا خوابگری[۱][۲] شاخه‌ای از علم روانشناسی است که در آن به وسیلهٔ تلقین، شخص در حالت خاصی از هوشیاری قرار می‌گیرد. 
بوسیله هیپنوتیزم می توان تغییرات زیر بنایی در شخص بوجود آورد، در واقع عملكرد هیپنوتیزم بصورتی است كه با قرار گرفتن سوژه( شخص هیپنوتیزم شونده ) در یك حالت نیمه خواب او را وارد حالت ترانس نموده و در این حالت با ضمیر ناخودآگاه وی ارتباط برقرار نموده و بوسیله تلقینهای پی در پی تغییرات مورد نظر را در رفتار شخص بوجود می آوریم .
بدون خواب كردن سوژه بطور كلاسیك ارتباط را با ضمیر ناخودآگاه وی برقرار کرده و در هیپنوتیزم اریكسونی سوژه به ناگاه به یك نوع حالت بیداری ذهن دست میابد و ابطال بر رفتارهای ناپسند گذشته خود زده رفتاری دلخواه را جایگزین مینماید.

میلتون اریكسون یك نابغه در علم روانشناسی به اهمیت ارتباط با ضمیر ناخودآگاه در ساختار و پردازش رفتارهای فردی پی برد و خلاقیتی بس شگفت از خود بنیان گذاشت این تحول در زمینه رفتار معكوس یا تربیت معكوس راهی بود برای قرار دادن شخص در حالت ترانس، هیپنوتیزم یا خلسه بی آنكه سوژه را به خواب برند.

سخن در مورد میلتون اریكسون نیازمند ساعتها وقت میباشد و مبحث هیپنوتیزم اریكسونی چنان شیرین است كه ناگاه تكنولوژی فكر انسان به مانند افسانه ای در آمده كه رنگ حقیقت بخود گرفته است.

هیپنوتیزم اریكسونی یا هیپنوتیزم پیشرفته در مدت زمانی كم چنان بزرگ در ذهن متخصصین و علاقه مندان به رشته های روان درمانی چه در مرتبه سوژه و چه در مرتبه عامل جای كرد كه امروزه این علم جایگاهی بسیار والا را كسب نموده است. روش اریكسون چنان موثر است كه به ریچارد بندلر و ژان گریندر این فرصت را داد تا با استفاده از اصول هیپنوتیزم اریكسونی علم ان ال پی را در جهان بنیان بگذارند.

كاركردن با هیپنوتیزم اریكسونی همانند بازی با مكعب روبیك است كه بوسیله عامل و سوژه انجام میشود و این دو به اتفاق قسمتهای مختلف مكعب را می چرخانند تا با كنشها و واكنشهای خود به اتفاق فرم مرتب شده آن مكعب را ترتیب دهند.

کانون ان ال پی ایران مفتخر است با برگزاری دوره های آموزشی هیپنوتیزم پیشرفته ،افراد علاقمند به این موضوع علمی و هیجان انگیز را با جدیدترین متدهای روز دنیا آموزش دهد. 
 

  • هیپنوتیزم نمایشی
  • الگوبرداری در هیپنوتیزم
  • هیپنوتیزم سریع
  • برنامه ریزی پست هیپنوتیک
  • تغییر سرنوشت با هیپنوتیزم
  • فراموشی با هیپنوتیزم
  • مدیریت هیجانات
  • درمان
  • بی حسی

هیپنوتیزم در درمان بسیاری اختلالات روانپزشکی از جمله اضطراب،افسردگی،وسواس،توهم، خاطذات آزاردهنده قبلی،اعتیاد به مواد مخدر و سیگار و مشکلات پزشکی از قبیل :درد، اختلالات گوارشی،سندروم روده تحریک پذیر ،اختلالات قاعدگی،ناتوانی و اختلالات جنسی،سرطان،آسم،آلرژی،بیماریهای مزمن پوستی و درمان چاقی موثر است. همچنین افرادیکه دوره ی هیپنوتیزم اریکسونی مقدماتی را طی نموده و فقط روشهای سریع به ترانس بردن فرد را می آموزند تا فرد را با تکنیکهای سریع جهت برنامه ریزی ذهنی  آماده کنند.کاربرد دوره دقیقا مشابه دوره ی هیپنوتیزم اریکسونی مقدماتی می باشد فقط سرعت عمل عامل در به ترانس بردن سوژه افزایش یافته و روشهای سریع می آموزد..

مدرس: دکتر کوروش معدلی

سوابق مدرس دکترا درپزشکی گرایش پزشکی سنتی چینی از کشور  فرانسه دانشکده :
 ماستر در کوچینگ ( روانشناسی کار ومدیریتی ) از کشور فرانسه     
ماستردر ان ال پی از کشور فرانسه انستیتو آکسده
ماستر در برنامه ریزی اریکسونی از کشور فرانسه انستیتو آکسده
ماستر در هیپنوتیزم کلاسیک از فرانسه مرکز ملی روانشناسی و هیپنوتیزم
دوره های تکمیلی طی شده:
دوره اناگرام وشناخت تیپهای شخصیتی، دوره کوچینگ مدیریتی، In door & Out door، دوره ان ال پی، دوره برنامه ریزی اریکسونی، دوره متافور درمانی، دوره فوسفن، EMDR  دوره، EFT دوره
مسلط به زبان فارسی، انگلیسی و فرانسوی و درک زبان ایتالیایی
کتابها ی تالیفی:
راز دانایان، برنامه ریزی علمی برای کسب موفقیت، هیپنوتیزم اریکسونی، عملیNLP، اناگرام
سی دی های: کسب آرامش، کسب اعتماد به نفس، اصول کاریابی

مقالات تالیفی در مطبوعات ایرانی:
ماهنامه موفقیت، ماهنامه جسم و جان، ماهنامه رزم آرا، روزنامه جهان اقتصاد، افتخار، خبر جنوب، مجله خلاقیت
نمونه ای از فعالیت های انجام شده:
و .... برای شرکت ها و موسسات فرانسوی و ایرانی از جمله NLPبرگزاری دوره های برنامه ریزی عصبی کلامی

الکاتل ، آ-ژ- اف ، آلیانز ، ب –ث- آ
فدراسیون ورزشهای رزمی، فدراسیون فرانسوی گلف ، فدراسیون ورزش های رزمی ایران، مجتمع بین المللی و تطبیقی دختران، آموزشگاه کنکور آیندگان، دبیرستان الزهرا (س)، مجتمع فرهنگی امام خمینی شیراز، خودروسازی سایپا ، پرشیا خودرو (BMW)
همچنین برگزاری  بیش از ده ها سمینار و کازگاه تخصصی در زمینه برنامه ریزی عصبی کلامی و مدیریت فردی