دوره آموزشی هیپنوتیزم اریکسونی

دوره آموزشی هیپنوتیزم اریکسونی | کانون ان ال پی ایران
مدرس
روزهای برگزاری
قیمت
پیش پرداخت
ثبت نام
دکتر کوروش معدلی
چهارشنبه-21 خرداد
2,400,000 تومان
پیش پرداخت: 400,000 تومان
جهت پیش ثبت‌نام ابتدا لازم است وارد شوید.

 

اریکسون اعتقاد دارد که ذهن ناهشیار همواره در حال شنیدن است و بنابراین تلقین ها چه در حالت خلسه و چه در حالت طبیعی اثر خود را بر روی ناهشیار می گذارد.
هیپنوتیزم اریکسونی از زبان برای هدایت توجه به درون برای جستجوی معنا، یا به منظور بررسی استفاده می‌شود. اریکسون اغلب القائات خودش را در انتهای یک سری ازحقایق غیر قابل انکار مطرح می‌کرد، تا احساس یک پیشرفت طبیعی و منطقی به فرد دست بدهد. فرد هیپنوتیزم شونده در این روش، هشیار و بیدار است و در نتیجه مقاومت کمتری در برابر تلقینات نشان میدهد.
از آنجا که موتور رفتاری همه ما ضمیر ناخود آگاه است ، ضمیر ناخود آگاه پس از دریافت اطلاعات از محیط یا کسب تجربه ، رفتاری را در فرد بنیان می گذارد . گاه این رفتار موجب ناراحتی شخص شده و رفتار مورد نظر تبدیل به یک رفتار نامطلوب می شود .در هیپنوتیزم اریکسونی اعتقاد بر آن است که ضمیر ناخود آگاه را در وضعی قرار دهیم تا خود به یکباره بر رفتار نامطلوب گذشته، خط بطلان بکشد و رفتار جدید و مطلوبی را جایگزین آن کند و رفتار جدید در فرد به صورت پایدار باقی می ماند.از این رو هیپنوتیزم اریکسونی جزو "درمانهای استراتژیک" به حساب می آید. 
هیپنوتیزم کلاسیک، به صورت دستوری و مستقیم است و اغلب با مقاومت در فرد هیپنوتیزم شده مواجه می‌شود، روش اریکسون ملایم، انطباقی، و غیر مستقیم است.
کانون ان ال پی افتخار دارد كه این هنر بزرگ را در سرزمین ایران اسلامی توسط بنیانگذار آن جناب دكتر كورش معدلی توسعه داده، تا هموطنان هنرجو و حقیقت جو كه همواره به دنبال بهترین ها برای خود و برای همنوعان و هموطنان می باشند در این راه خود را باور نمایند.

  • شناخت ضمیرناخودآگاه
  • شناخت امواج مغزی و موج مناسب برای انجام هیپنوتیزم
  • شناخت میلتون مدل ها
  • شناخت ترانس  و عمیق کردن ترانس
  • انجام برنامه ریزی در ترانس
  • خروج از ترانس
  • خود هیپنوتیزم

از آنجایی که هیپنوتیزم اریکسونی در دسته درمان های استراتژیک محسوب می شود ،  این دوره برای افرادی که به دنبال ترك اعتیاد به مواد مخدر، لاغر شدن و بدست آوردن تناسب اندام ،كسب آرامش و بازیافت خواب، تقویت دروس و تحصیل، از بین بردن استرسها و اضطرابها ,موفقیت در ارتباطات عاطفی و خانوادگی, تقویت نیروهای فكری و ذهنی ،باز یابی نشاط و امید موفقیت در كار، جایگزینی خاطرات نامطلوب و از بین بردن ترس و رفع بعضی از سردرد ها (اگر ریشه فیزیولوژیكی و پاتولوژیكی نداشته باشد) بسیار مناسب است. 

مدرس: دکتر کوروش معدلی

سوابق مدرس دکترا درپزشکی گرایش پزشکی سنتی چینی از کشور  فرانسه دانشکده :
 ماستر در کوچینگ ( روانشناسی کار ومدیریتی ) از کشور فرانسه     
ماستردر ان ال پی از کشور فرانسه انستیتو آکسده
ماستر در برنامه ریزی اریکسونی از کشور فرانسه انستیتو آکسده
ماستر در هیپنوتیزم کلاسیک از فرانسه مرکز ملی روانشناسی و هیپنوتیزم
دوره های تکمیلی طی شده:
دوره اناگرام وشناخت تیپهای شخصیتی، دوره کوچینگ مدیریتی، In door & Out door، دوره ان ال پی، دوره برنامه ریزی اریکسونی، دوره متافور درمانی، دوره فوسفن، EMDR  دوره، EFT دوره
مسلط به زبان فارسی، انگلیسی و فرانسوی و درک زبان ایتالیایی
کتابها ی تالیفی:
راز دانایان، برنامه ریزی علمی برای کسب موفقیت، هیپنوتیزم اریکسونی، عملیNLP، اناگرام
سی دی های: کسب آرامش، کسب اعتماد به نفس، اصول کاریابی

مقالات تالیفی در مطبوعات ایرانی:
ماهنامه موفقیت، ماهنامه جسم و جان، ماهنامه رزم آرا، روزنامه جهان اقتصاد، افتخار، خبر جنوب، مجله خلاقیت
نمونه ای از فعالیت های انجام شده:
و .... برای شرکت ها و موسسات فرانسوی و ایرانی از جمله NLPبرگزاری دوره های برنامه ریزی عصبی کلامی

الکاتل ، آ-ژ- اف ، آلیانز ، ب –ث- آ
فدراسیون ورزشهای رزمی، فدراسیون فرانسوی گلف ، فدراسیون ورزش های رزمی ایران، مجتمع بین المللی و تطبیقی دختران، آموزشگاه کنکور آیندگان، دبیرستان الزهرا (س)، مجتمع فرهنگی امام خمینی شیراز، خودروسازی سایپا ، پرشیا خودرو (BMW)
همچنین برگزاری  بیش از ده ها سمینار و کازگاه تخصصی در زمینه برنامه ریزی عصبی کلامی و مدیریت فردی