دوره آموزشی اناگرام پایه (شخصیت شناسی)

دوره آموزشی اناگرام پایه | برگزاری دوره تخصصی آموزشی شخصیت شناسی
مدرس
روزهای برگزاری
قیمت
پیش پرداخت
ثبت نام
خانم شایلی راحمی
5شنبه و جمعه ها
850,000 تومان
پیش پرداخت: 850,000 تومان
جهت پیش ثبت‌نام ابتدا لازم است وارد شوید.

انسانها در زندگی نقش های مختلفی بازی می کنند و در اکثر اوقات این نقش ها مربوط به تیپ شخصیتی آنهاست. اولین مزیت دوره های آموزشی اناگرام این است که دیگران را قضاوت نمی کنید و میتوانید به رمزگشایی رفتار آنها بپردازید.
همه ی شما روزانه با افراد زیادی در ارتباط هستید. آیا ابزاری در اختیار دارید تا بتوانید به همه جنبه های افراد اشراف داشته باشید؟ چگونه تعارضات و اختلاف نظرهای محیط اطرافتان را مدیریت می کنید؟ اناگرام (شخصیت شناسی) بخوبی میتواند به شما کمک کند.
دانش اناگرام، به مطالعه ساختار شخصیتی افراد می پردازد. در اناگرام متوجه میشوید که همه افراد دارای یکی از تیپهای 9 گانه شخصیتی هستند. این تیپ شخصیتی در تمام طول عمر ثابت است و تغییر نمیکند.ولی با آگاهی از خصوصیات منحصر به فرد تیپ شخصیتی خود، میتوانید از لایه های ناسالم به سمت لایه های سالم و در نتیجه تعادل روانی حرکت نمایید.
در این دوره آموزشی هر فرد خواهد آموخت چگونه "دیگران را بشناسد –خود را بشناسد" و از چه روش هایی برای رسیدن به رشد مادی و معنوی استفاده نماید؛ به خصوص در مورد افراد نزدیک، این سیسیتم بسیار کارامد و عملی بوده و باعث رسیدن به یک ادراک در خصوص هر شخصیت خواهد گردید.
از علم اناگرام  و یا شخصیت شناسی می توان در کسب و کار، تجارت، تبلیغات، بازاریابی، مدیریت، جنبه های مختلف شغلی، ارتباطات، ورزش و مربی گری، شناخت و ارتقاء توانایی های فردی، مشاوره، جامعه شناسی و … استفاده کرد.
 

  •  آشنایی با تاریخچه اناگرام
  •  شناخت ذات افراد و تفاوت آن با شخصیت، رفتار و سایر ویژگی های مشابه
  •  شناخت خصوصیات 9 تیپ شخصیتی
  •  شناخت نقاط ضعف و قوت هر تیپ شخصیتی
  •  شناخت تیپ های همسایه برای هر فرد و سیر صعودی و نزولی
  •  نحوه ی ارتباط هر تیپ شخصیتی با دیگری
  •  چه افرادی مناسب ازدواج شما هستند و چگونه باید با آنها برخورد کنید؟
  •  راهکار های جذب افراد مدیریت رابطه
     

این دوره را می توان به افرادی که می خواهند به درک بالایی از ذات و شخصیت خود رسیده و نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کرده و در جهت رفع ضعف ها و تقویت آن ها تلاش کنند توصیه می شود. فردی که قصد شناخت سریع تر و عمیق تر اطرافیان را دارد و چگونگی رفتار با آن ها را دریابد شرکت در این دوره  برای آن بسیار مفید است. هر فرد با آشنایی با دوره آناگرام و شخصیت شناسی توانایی اصلاح روابط خود  را در ارتباطات عاطفی ،خانوادگی و شغلی کسب می کند و می تواند ارتباط با کیفیت تری با اطرافیان خود برقرار کند. 

مدرس: خانم شایلی راحمی

سرکار خانم شایلی راحمی متولد تهران سال 1361، دارای مدرک لیسانس روانشناسی از دانشگاه آزاد

لیسانس مدیریت از Poona University ، فوق لیسانس منابع انسانی از Bangelor Univercity 

کارشناس منابع انسانی از سال 2009-2003 در شرکت ABCO Technology در هندوستان و آلمان

کارشناس منابع انسانی از سال 2009 تا 2011 در شرکت SKM در امارات متحده ی عربی

مدیر منابع انسانی 2011-2013 Coral beach Resort

دارای درجه مربیگری تکنسین NLP ، دارای درجه مستری NLP  از کانون NLP ایران

نماینده رسمی انستیتو فرانسه ، دارای گواهینامه در دوره های EMDR ، خانواده درمانی، افزایش اعتماد به نفس، کشف رسالت تکنیک های رفع خجالت